top of page

Forhandlere

Káhda logo w tagline green CMYK_edited.png

KÁHDA

Onlineshop, pop-ups & saddlebus

Switzerland

Kahda.ch

 hallo@kahda.ch
      +41(0)78 400 9996

dirix logo.png

Kiki Dirix MSc - Financial Consulting

Kiki Dirix

 Nederland

  +31 6 55 79 75 15
 info@dirixconsulting.com
 www.dirixconsulting.com

Seljord Veterinær klinikk

 

 Kapteinsgt 2c

3840 Seljord

Norge

Telefon  +4735050930

post@seljordvet.no

Kolnes Islandshester

Steinar Clausen Kolnes

Halseidveien 340

5514 Haugesund

Norge

Telefon  97014051

steinarkolnes@live.no 

Nils Christian Larsen

Krøjgårdvei 25

7400 Herning

Danmark

Telefon  +45 27895153

nils_chr_larsen@hotmail.com 

kronholt.dk

Lian Gård

Kristin Elise Andersen og

Ingeborg Bjørk Steinsdottir

Lianbakken 116

Tynset

Norge

Telefon  48345938

liangaard@outlook.com

Hensgårds Islandshästar

Bø og Lifjell turridning AS

FB_IMG_1593328031872.jpg

Maria Sandin Jansson

Hensgård 24

686 95 Västra Ämtervik

Sverige

Telefon +46 702626089

maria.sandin@sunne.se

Ragnhild Therese Rekanes

Stenstadvegen 14

3811 Hørte

 Norge

Telefon +4791827190

 boturridning@outlook.com

Stall Kjekstad AS 

 Trine Jonassen

 Kjekstadsveien 75

4888 Homborsund

Telefon  004790513688

trine@katur.no

 

Faxistua.png

Faxistua

Ingrid Marie Larsen

 

Norge

Telefon  +4740489858

ingrid.marie.larsen@hotmail.com

Stall Berg

Martine Fjeld

Bonnaveien 24

1350 Lommedalen 

Telefon +4741287175

Martine.fjeld@hotmail.com

Labb og Mule

Labb og Mule

Lena Stølås

 

Norge

www.labbogmule.net 

Telefon  +4795258870

lena.stolaas@outlook.com

Nordgrad_edited.png

NORDGRAD

Martina Franke

Am Dobelblick 33

76359 Marxzell-Burbach

Martina.Franke@nordgrad.de

Germany

 

nextmune.jpg.png

www.nextmune.com

Skolebakken 2-4

2230 Skotterud

Norge

 

logoModernPetNy2.png

Horntvedt Modern Pet

June Cecilie Horntvedt

Bliksekilveien 23

3153 Torvsrød

Norge

Telefon +4741537038

june@modernpet.no

https://www.modernpet.no

Ønsker du å bli fohandler? 

 Takk for din melding

bottom of page